En sammanslutning av företag och hantverkare i Simrishamns kommun  
 
 
 

Kontaktuppgifter till styrelsen

Här följer e-postadresser till våra styrelsemedlemmar. Du är välkommen att maila till just den person som du vill kontakta. Medlemmarna i styrelsen ser sin e-post dagligen och svarar snarast möjligt i mån av tid.
 

 
 

Ordförande
Per HÅkansson

Österlens bygg och fastighetskonsult AB
per@obfk.se

 

Vice ordförande
Lars Wigren

Ernst Wigrens Målerifirma AB
lars@wigrensmaleri.se

 

Kassör
Ingrid Schön

Elektriska Inst.Byrån Schön AB
schoen.el@swipnet.se

 

Sekreterare
Tonny Dahlberg

Dahlbergs Plåt AB
tonny@dahlbergsplat.se

 

Cermonimästare
Knut Jeppsson

H W Nilssons eftr. AB
knut@skillingefisk-impex.com

 

Ledamot
Rolf Hansson

Ferrmek verkstad AB
rolf@ferrmek.se

 

Ledamot
Per-Erik Persson

Cimrishamn rör & fastighet AB
pelle@okraft.nu

 

Ledamot
Nils Kihlberg

Arvid Kihlbergs Snickeri AB
kihlberg@odata.se

 
   
   
 
© 2010 Cimbrishamns Företagare och Hantverksförening | Webproduktion MEDIA SYD